zpět na seznam - Plošinovky a hry pro děti

Crash Bandicoot Action Pack

Hodnocení uživatelů
50%

Platforma: Playstation 2 (PS2)
Vydavatel: Sierra
Rok výroby: 2007
Žánr: Plošinovky a hry pro děti
Dostupnost: skladem
Stav: nová nebo bazarová v pěkném stavu
Cena: 890,-

Crash Bandicoot Action Pack je speciální edice 3 her (regulérně na 3 DVD) - Crash Twinsanity, Crash Tag Team Racing a Crash Nitro Kart.
 
Crash Twinsanity je další v řadě titulů s populární postavou jménem Crash v hlavní roli. Crashův svět je napaden novými nepřáteli jimiž jsou ďábelská dvojčata, která Crash porazí jedině v případě, že své sily spojí se svým doposud úhlavním nepřítelem Dr. Cortexem. Hra nabízí celkem 4 hratelné postavy, přičemž každá z nich má unikátní schopnosti a dovednosti, čeho tvůrci využili k návrh odlišného designu každé z úrovní. Díky tomu a také díky vysoce interaktivnímu prostředí i spoustě humorných prvků je Crash Twinsanity mnohel lepší a nápaditější než v předchozích hrách. Podstatný význam na zábavnosti má taktéž nutná spolupráce Crashe s Cortexem, kteří musí hned několik částí hry projít spolu a vzájemně si pomáhat. Dokonalé jsou pak hlášky a gesta, kterými se tyto dvě postavičky navzájem provokují.
 
V Crash Tag Team Racing se Crash a všechni jeho přátelé i nepřátelé vrátili, aby představili své nejšílenější dobrodružství. Kombinace klasického Crashe a závodní hry přináší zcela novou úroven hratelnosti. Ve volném světě máte možnost komunikovat, sbírat penízky, prozkoumávat okolí a nakupovat nová vozidla. A pokud vás to přestane bavit, vyberte si jeden ze závodů a utkejte se tak s protivníky na závodním okruhu. Poházené power-upy, kombinace s jiným závodníkem, kdy jeden ovládá vozidlo a druhý zbraně přináší do této série novou hratelnost. Díky této možnosti se může bavit až 8 hráčů na jedny konzoli. Očekávají vás i zcela nové minihry u kterých si můžete odpočinout a nabrat tak nové síly na další závod. Crash měl vždy za úkol pobavit a tato hra je toho důkazem.
 
Crash Nitro Kart je rovněž závodní hra. Zlý tyran Velo zajme Crashe a nutí ho závodit ve svém koloseu. V sázce je nejen jeho svoboda, ale i osud celé Země. Závoďte na 17-ti krásných tratích zasazených do jedinečných světů (bujné džungle, vybuchující sopky, futuristická města nebo vesmírné stanice). - Single player zahrnuje závodění na čas a se soupeři.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>
 Dobrý den můžu zaplatit kartou pošty děkuji Ráčková - 50%, Věra Ráčková
 nejlepší hra - 50%, Věra Ráčková


zpět na seznam - Plošinovky a hry pro děti